Nieuws

Delen we graag met jou

Oosterlicht Vianen plant bomen

Terug naar overzicht

Vandaag heeft het Oosterlicht College Vianen bomen geplant. De directeur, Liesbeth van den Broek, docent Janwillem Hogeweg (initiatiefnemer) en 5 leerlingen uit ZW4b zijn naar de Biezenweg in Hagestein gereden om daar voor alle eindexamenleerlingen een boom te planten. Hierbij was ook de wethouder van Onderwijs, Kees Bel, aanwezig alsmede @lifeterra_europe. Een mooie actie waar het Oosterlicht graag aan meewerkt. Life Terra is gebaseerd op de wetenschap dat het planten van bomen beschouwd wordt als het meest effectieve, op natuur gebaseerde middel, om uitstoot te verminderen/neutraliseren in de strijd tegen klimaatverandering. Het project heeft als doel om 500 miljoen bomen te planten in Europa. Onze school heeft 145 (voor alle leerlingen die examen doen) bomen voor haar rekening genomen in samenwerking met de firma Huiting en gemeente VHL. Alle bomen worden getagd, zodat iedere leerling straks weet waar er een boom voor hem of haar geplant is. Een aantal bomen zullen ook nog rondom onze school geplant worden.

img-6063.jpg
Terug naar overzicht