Contact

Locatie Oosterlicht Vianen

Oosterlicht College
Vianen

Uithoflaan 1
4133 GZ Vianen

Tel: 0347 - 32 56 20
(bereikbaar tussen 07.30 en 16.30 uur)

E-mail: post.vianen@oosterlicht.nl

Stel een vraag

Schoolleiding, afdelingsleiding, administratie en receptie
Tel. 0347 - 32 56 20 
E-mail: post.vianen@oosterlicht.nl

  • Afdelingsleider onderbouw vmbo B/K 1 en 2, lwoo en onderwijszaken vmbo B/K 3 en 4 
    Vacature

  • Afdelingsleider bovenbouw vmbo TL 3 en 4 en leerlingzaken vmbo B/K 3 en 4 
    Dhr. A. Bergmans, a.bergmans@oosterlicht.nl

Coƶrdinatoren leerlingzaken (clz)

Leerjaar 1 en 2 (onderbouw)

Dhr. M. Bergsma, mw. L. Schouten en mw. G. Kamst

m.bergsma@oosterlicht.nl
l.schouten@oosterlicht.nl
g.kamst@oosterlicht.nl

Leerjaar 3 en 4 (bovenbouw)

Mw. M. Driegen, dhr. J. Schutrups, dhr. R van de Pol, mw. M. de Wit en mw. C. Minks

m.driegen@oosterlicht.nl
j.schutrups@oosterlicht.nl
r.vandepol@oosterlicht.nl
m.dewit@oosterlicht.nl
c.minks@oosterlicht.nl

Webredactie

E-mail: webredactie@oosterlicht.nl